Agilito Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 2
61-369 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 790 752 541

www.agilitoseo.pl
biuro@agilitoseo.pl
GPS: 52.378061, 16.944243

Skuteczna reklama w Internecie już dziś!

Przedsiębiorstwo Agilito Sp. z o.o.

Agilito Sp. z o.o. to agencja interaktywna z Poznania, która od lat prowadzi owocną współpracę z polskimi przedsiębiorcami nie tylko działającymi w kraju, ale również w całej Unii Europejskiej. Niezależnie od tego, czy witryna jest prowadzona w języku ojczystym, czy też np. po francusku, niemiecku czy angielsku, dokonają oni kompleksowej optymalizacji, aby można było skuteczniej promować ją w lokalnej wyszukiwarce Google. Przyczyni się to z pewnością do rozwoju prowadzonego biznesu. Podstawą ecommerce w dzisiejszych czasach jest pozycjonowanie sklepów oraz wszelkie powiązane usługi marketingu internetowego, jeżeli myślimy o sukcesie biznesowym. Więcej informacji znajdziesz pod adresem: www.agilitoseo.pl/pozycjonowanie-sklepow.html

Mogą Państwo zdecydować się na jedną z dwóch nowoczesnych technik marketingu internetowego – pozycjonowanie lub kampanie AdWords. Warto również rozważyć wykupienie obu usług jednocześnie, aby zmaksymalizować siłę działań reklamowych. Jest to doskonały sposób na to, aby wyróżniać się wśród konkurencyjnych firm i docierać ze swoją ofertą do większej ilości odbiorców. Firma Agilito przydziela każdemu klientowi dwóch indywidualnych opiekunów. Z jednym z nich można kontaktować się w sprawach technicznych, a z drugim – w handlowych.

Usługi SEO - lokalnie i globalnie

Pozycjonowanie stron w Poznaniu, ale także ukierunkowane na całą Polskę, znane jest też pod skrótem SEO (z angielskiego search engine optimization) to strategia, polegająca na jak najpełniejszym dostosowaniu strony www pod kryteria, według których oceniają ją roboty wyszukiwarek. Za każdym razem, gdy użytkownik wprowadza dane zapytanie, algorytm przelicza wartość adekwatnych domen i dokonuje ich uszeregowania według stopnia przydatności. Witryny, które znajdą się na najwyższych pozycjach listy, są zazwyczaj wybierane przez użytkowników, gdyż wydają im się godne zaufania i dobrze dopasowane do wpisanej przez nich frazy.

Pracownicy agencji Agilito pomogą Państwu wybrać korzystne dla danej firmy słowa kluczowe, które wpisują osoby szukające danego produktu lub usługi. Jest to wyjątkowo pożądane grono odbiorców, ponieważ prawdopodobieństwo skorzystania z oferty jest w ich przypadku niezwykle wysokie. Ponadto, nawet jeśli internauta nie zdecyduje się na to w danej chwili, utrwali sobie w pamięci markę, co może się przyczynić do tego, że bardziej zaufa jej w przyszłości.

Usługi SEO i Google AdWords

Innym sposobem na to, aby promować swoją stronę internetową w wyszukiwarce Google są linki sponsorowane, czyli tzw. kampanie AdWords. W przypadku pozycjonowania, należy czekać na efekty wprowadzonych zmian, lecz gdy mamy do czynienia z tego rodzaju kampanią PPC (ang. Pay Per Click), możemy reklamować się od razu. Wystarczy jedynie wpłacić na konto potrzebne środki finansowe i wprowadzić odpowiednie ustawienia, a odnośnik do strony będzie wyświetlał się wyżej niż tradycyjne (tzw. organiczne) wyniki wyszukiwania.

Obsługa linków sponsorowanych wymaga jednak odpowiednich kwalifikacji i doświadczenia, dlatego agencja Agilito zatrudnia do tego zadania specjalistów dysponujących certyfikatem Google. Obserwując tendencje zachowań użytkowników klikających w reklamy, są oni bowiem w stanie wprowadzić adekwatne modyfikacje, które mogą podnieść skuteczność kampanii. Należy ją skonfigurować tak, aby generowała w większości kliknięcia, które stwarzają szansę na zawiązanie transakcji, jako że za otwarcie linku sponsorowanego Google pobiera stosowną opłatę.

Pozycjonowanie stron w dobrej cenie

Optymalizacja witryny wymaga podjęcia wielu różnych działań. Obejmuje to np. ustawienie właściwej sekcji HEAD, co pozwala algorytmowi łatwiej połączyć wpisane przez użytkownika hasło z daną stroną www. Inną ważną czynnością jest eliminacja elementów nieczytelnych dla robotów wyszukiwarek i zastąpienie ich takimi, które podniosą wartość domeny. Ponadto, pozycjoner usuwa również puste podstrony, które generują błędy. Nie tylko spełnia to wymogi Google, ale również zapobiega temu, aby użytkownik w wyniku irytacji lub braku zaufania opuścił witrynę. W przypadku agencji SEO Agilito wszystkie te prace i wiele więcej wchodzą w skład podstawowej umowy i ustalonej cenie. Warto sprawdzić przygotowany cennik pozycjonowania stron, w którym szczegółowo opisane zostały warunki i elastyczne formy współpracy.

Ważnym aspektem optymalizacji SEO jest też dbanie o treści. Profesjonalny copywriter utworzy taki tekst, który będzie interesujący, adekwatny do działalności firmy i niepowtarzalny w innym miejscu w sieci. Naturalnie wkomponuje również pozycjonowane słowa kluczowe, aby algorytm wyświetlił witrynę wysoko na frazy związane z ofertą firmy. Takie wzbogacenie strony o treści czyni ją atrakcyjniejszą nie tylko dla robotów wyszukiwarek, ale także zwykłego użytkownika, którego można w ten sposób zachęcić do zakupu produktów lub skorzystania z usług.

Agencja Agilito to znakomity partner biznesowy dla małych i dużych firm z każdej branży!