Pole Piknikowe
MALTA IMPREZY
ul. Wiankowa 3
61-131 Poznań
woj. wielkopolskie
+48 502 367 910

www.maltaimprezy.pl
karolina@maltaimprezy.pl
GPS: 52.402496, 16.987544

Firmowe spotkania integracyjne szyte na miarę!

Przedsiębiorstwo "Malta Imprezy"

Firma Malta Imprezy działa z powodzeniem już od 2001 roku, zapewniając gościom swoich wydarzeń moc ekscytujących atrakcji. Organizują oni wydarzenia o różnorodnym charakterze, np. rodzinnym, firmowym lub marketingowym. Zapewniają przy tym kompleksową obsługą, bo dbają zarówno o oprawę muzyczną, jak i kulinarną, a także o zabawy, urządzenia rekreacyjne, dekoracje i nie tylko. Dzięki bogatemu doświadczeniu, potrafią zadbać o każdy szczegół, aby efekt końcowy wywarł ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach.

Posiadają na własność Pole Piknikowe nad Maltą, gdzie odbywają się ich imprezy, więc nie doliczają do ceny dodatkowych kosztów, jakie wiązałyby się z wynajmem terenu. Mieści się ono w doskonałej lokalizacji, bo jedynie około 3,5 kilometra od samego centrum Poznania. Zaparkować może tam aż 350 samochodów, więc zorganizowanie masowego eventu nie stanowi dla firmy Malta Imprezy żadnego problemu. Scenariusz każdego wydarzenia jest ustalany indywidualne, według życzenia konkretnego klienta.

Firmowe imprezy integracyjne

Czas, gdy kadra danej firmy może się spotkać w luźnej atmosferze i porozmawiać na tematy inne niż zawodowe, pozwala znacząco poprawić relacje między pracownikami. Dzięki temu, chętniej współpracują oni ze sobą i efektywniej się porozumiewają. Często pomagają sobie również w trudniejszych zadaniach i mobilizują się nawzajem do działania. Z pewnością pozytywnie wpłynie to więc na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Co więcej, impreza integracyjna może być nagrodą za udaną realizację danego projektu i sposobem na poprawienie swojego wizerunku wśród zatrudnionej kadry.

Pole Piknikowe nad Maltą to doskonałe miejsce na imprezy integracyjne dla firm w Poznaniu. Można tam cieszyć się pięknem jeziora i otaczającej je zieleni, a jednocześnie korzystać z wielu przygotowanych atrakcji. Na stołach czeka mnóstwo wyśmienitych potraw, a ponadto, można się napić zimnego piwa z rollbaru. Nie brakuje też stoisk z grillami, gdzie znajdą coś dla siebie zarówno osoby, które lubią jeść mięso, jak i wegetarianie. W celu poprawy integracji zaproszonych pracowników, organizowane są gry, zabawy i konkursy z nagrodami, które często wymagają od nich zgranej współpracy.

Bankiety nad Maltą

W ofercie mieszczą się jednak nie tylko firmowe eventy, ale także jubileusze i bankiety oraz catering dla firm w Poznaniu. Warto w ten sposób spędzić czas zarówno z bliższą, jak i dalszą rodziną oraz znajomymi, aby zacieśnić więzi i wspólnie cieszyć się doskonałą zabawą oraz pysznym jedzeniem. Z firmą Malta Imprezy będą mogli Państwo podkreślić każde ważne wydarzenie, np. rocznicę ślubu, okrągłe urodziny czy chrzciny dziecka poprzez bankiet na świeżym powietrzu. Nie należy się przy tym obawiać niespodzianek ze strony pogody, ponieważ w razie deszczu, do Państwa dyspozycji jest wielka hala namiotowa.

W program włączone zostaną wybrane atrakcje, takie jak np. występy grup tanecznych, kabaretów czy zespołów muzycznych. Nie brakuje również sprawiających wiele radości zabaw i konkursów, prowadzonych przez profesjonalnego konferansjera. Dzieci bez wątpienia nie będą się tam nudzić, jako że firma Malta Imprezy może zapewnić dostęp do wielu różnych urządzeń rekreacyjnych. Często wraz z najmłodszymi chętnie korzystają z nich dorośli, więc jest to frajda dla całej rodziny.

Pikniki firmowe

Chcąc wyróżnić się na tle konkurencji i skuteczniej przyciągać nowych klientów, należy opracować jak najlepszą strategię marketingową. Powinna ona budować dobry wizerunek, utrwalać markę w umysłach konsumentów, a także stwarzać okazje do nawiązania transakcji. Wpłynie to z pewnością na rozwój działalności gospodarczej i przyniesie mnóstwo korzyści. Jednym z ciekawych pomysłów na to, aby przekonywać do siebie klientów, jest organizacja otwartych pikników firmowych. Dzięki programowi bogatemu w ciekawe atrakcje, przyciągają one wielu uczestników, co tworzy liczne grono odbiorców działań reklamowych.

Jeśli planują Państwo zorganizować takie wydarzenie w Poznaniu, warto skontaktować się z firmą Malta Imprezy. Zadbają oni o każdy aspekt eventu promocyjnego, aby uczestnicy doskonale się podczas niego bawili. Pod wpływem pozytywnych emocji, chętniej decydują się oni na zakup produktu lub zamówienie usługi, więc korzyści finansowe z przygotowanej imprezy można czerpać nawet od razu. Z pewnością również w przyszłości konsumenci chętniej zaufają marce, która kojarzy im się z przyjaznym podejściem i mile spędzonym czasem.

Malta Imprezy to gwarancja doskonałej zabawy i niezapomnianych wrażeń w malowniczym otoczeniu!